Newcastle - Brentford, wynik meczu: 3-3

Dnia 2021-11-20 15:00 na obiekcie sportowym St. James' Park rozegrał się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 12 pomiędzy Newcastle a Brentford.

Po pierwszej połowie spotkania między Newcastle i Brentford wynik wynosił 2-2. Końcowy wynik meczu to 3-3.

Gole strzelali: J. Lascelles 10' 1-0 M. Ritchie I. Toney 11' 1-1 Sergi Canós R. Henry 31' 1-2 Sergi Canós Joelinton 39' 2-2 J. Lascelles 61' 2-3 A. Saint-Maximin 75' 3-3 R. Fraser

Żółte kartki Newcastle: Callum Wilson 46' Allan Saint-Maximin 75'

Żółte kartki Brentford: Saman Ghoddos 42' Christian Nørgaard 83'

Czerwone kartki Newcastle:

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Jones, England. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu Newcastle stanie naprzeciw Arsenal, następne spotkania z drużynami Norwich oraz Burnley natomiast Brentford zmierzy się z Everton. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham oraz Leeds.

Dzisiaj fani piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzą ekscytujące starcia, które startują w lidze Premier League. Liczące się zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak Callum Wilson Saman Ghoddos raz za razem zagwarantowały wyśmienitym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Obserwujemy brutalne faule, przechodzące do historii asysty i bramki zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Potyczki między zawodnikami z ligi okazują się niezwykle zażarte, niezwykle rzadko zdarza się jednoznacznie, że zmagania nas nudzą. Dlatego też warto śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych iprzeglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Newcastle i Brentford i ich udział w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, St. James' Park.