Tottenham vs Brentford, wynik spotkania - 2-0

Dnia 2021-12-02 19:30 na obiekcie sportowym Tottenham Hotspur Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 14. Zmierzyły się Tottenham i Brentford.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Tottenham i Brentford wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: Sergi Canós 12' 1-0 Son Heung-Min 65' 2-0 Reguilón

Żółte kartki Tottenham:

Żółte kartki Brentford:

Czerwone kartki Tottenham:

Sędzią głównym tego spotkania był Jonathan Moss, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Tottenham stanie naprzeciw Rennes, następne spotkania z drużynami Brighton i Leicester natomiast Brentford z Watford. Następne mecze zagra z drużynami Manchester United i Southampton.

Dzisiaj liczni kibice śledzą poczynania w lidze Premier League. Interesujące piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak raz za razem zagwarantowały kapitalnym entuzjastom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Trafiamy na bezlitosne faule, przepiękne asysty i gole, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Niesamowite walki pomiędzy drużynami ligowymi bywają nader zajadłe, nie często bywa ostatecznie, że potyczki nas nudzą. Zachęcamy, żeby śledzić zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych ioglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Tottenham i Brentford z ligi Premier League zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Tottenham Hotspur Stadium.