Mecz między Brentford oraz Manchester City zakończony wynikiem 0-1 dnia 2021-12-29 20:15

Dnia 2021-12-29 20:15 na obiekcie sportowym Brentford Community Stadium rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Brentford oraz Manchester City.

Po pierwszej połowie meczu między Brentford a Manchester City wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: P. Foden 16' 0-1 K. De Bruyne

Żółte kartki Brentford:

Żółte kartki Manchester City:

Czerwone kartki Manchester City:

Główny arbiter meczu - David Coote, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Brentford stanie naprzeciw Port Vale, następne spotkania z drużynami Southampton oraz Liverpool natomiast Manchester City zmierzy się z Swindon Town. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea oraz Southampton.

Dzisiaj liczna grupa kibiców śledzi fascynujące potyczki, które startują w lidze Premier League. Uzdolnione piłkarskie zespoły oraz zawodnicy tacy jak nierzadko zaserwowały wyborowym miłośnikom futbolu mnóstwo emocji. Stale obserwujemy nieprzepisowe faule zakończone pokazaniem żółtego kartonika, wyśmienite sytuacje podbramkowe i asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Niesamowite potyczki między piłkarzami bywają zajadłe, rzadko okazuje się ostatecznie, że są to zmagania statyczne. Zachęcamy, aby przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych iprzeglądać wydarzenia piłkarskiej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich drużyn jak Brentford i Manchester City z ligi Premier League zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Brentford Community Stadium.