Spotkanie Southampton - Brentford, wynik końcowy 4-1

W dniu 2022-01-11 19:45 na stadionie St. Mary's Stadium rozegrał się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 18 pomiędzy Southampton a Brentford.

Pierwsza połowa meczu między Southampton oraz Brentford zakończyła się wynikiem 2-1. Końcowy wynik meczu to 4-1.

Gole strzelali: J. Bednarek 5' 1-0 J. Ward-Prowse V. Janelt 23' 1-1 B. Mbeumo Álvaro Fernández 37' 2-1 A. Broja 49' 3-1 Oriol Romeu C. Adams 70' 4-1 I. Diallo

Żółte kartki Southampton:

Żółte kartki Brentford: Ivan Toney 45'

Czerwone kartki Southampton:

Główny arbiter meczu to Stuart Attwell, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Southampton zmierzy się już z Manchester City, następne spotkania z drużynami Coventry oraz Tottenham. Kolejno natomiast Brentford zmierzy się z Manchester United. Następne mecze zagra z drużynami Wolves oraz Everton.

W dobie dzisiejszych czasów fani piłki nożnej śledzą starcia, które mają miejsce w lidze Premier League. Ciekawe zespoły piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Ivan Toney stale zapewniają swoim miłośnikom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Systematycznie zdarzają się efektowne gole oraz asysty, nieczyste faule zakończone pokazaniem żółtego kartonika zapewniające niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Wspaniałe potyczki między piłkarzami z ligi okazują się nader zażarte, nie często zdarza się, że spotkania przynudzają. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi Premier League oraz śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. Southampton oraz Brentford i ich udział w lidze Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, St. Mary's Stadium.