Arsenal vs Brentford, wynik spotkania - 2-1

W dniu 2022-02-19 15:00 na obiekcie sportowym Emirates Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły Arsenal oraz Brentford.

Pierwsza połowa spotkania między Arsenal a Brentford zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: E. Smith Rowe 48' 1-0 A. Lacazette B. Saka 79' 2-0 T. Partey C. Nørgaard 90' 2-1 K. Ajer

Żółte kartki Arsenal: Gabriel Magalhães 86'

Żółte kartki Brentford: Pontus Jansson 81'

Czerwone kartki Arsenal:

Sędzią głównym tego spotkania był Jonathan Moss, England. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Arsenal stawi czoła Wolves, następne spotkania z drużynami Watford oraz Leicester. Kolejno natomiast Brentford z Newcastle. Następne mecze zagra z drużynami Norwich oraz Burnley.

Bardzo często oddani fani piłki nożnej śledzą ciekawe poczynania, które mają miejsce w lidze Premier League. Utalentowane piłkarskie drużyny z ligi oraz piłkarze tacy jak Gabriel Magalhães Pontus Jansson nieustannie sprawiają wyborowym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo emocji. Nieprzerwanie obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone pokazaniem czerwonej kartki, wyjątkowe gole oraz asysty, które dodają wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Walki między graczami są zaciekłe, rzadko bywa definitywnie, że widowiska nie są warte uwagi. Warto więc śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich iprzeglądać spotkania sportowe znakomitej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Arsenal i Brentford i ich udział w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Emirates Stadium.