Dnia 2022-02-26 15:00 na stadionie Brentford Community Stadium miało miejsce spotkanie Brentford - Newcastle zakończone wynikiem 0-2

Brentford - Newcastle wynik spotkania 0-2. Dnia 2022-02-26 15:00 na stadionie Brentford Community Stadium rozegrał się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Brentford i Newcastle.

Pierwsza część spotkania między Brentford a Newcastle zakończyła się 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: Joelinton 33' 0-1 R. Fraser J. Willock 44' 0-2 F. Schär

Żółte kartki Brentford: Kristoffer Ajer 45' Bryan Mbeumo 84' Vitaly Janelt 90'

Żółte kartki Newcastle: Martin Dúbravka 68'

Czerwone kartki Brentford: Joshua Dasilva 11'

Czerwone kartki Newcastle:

Sędzią głównym tego spotkania był Mike Dean, England. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Brentford stawi czoła Norwich, następne spotkania z drużynami Burnley i Leicester. Kolejno natomiast Newcastle z Brighton. Następne mecze zagra z drużynami Southampton i Chelsea.

Wielu kibiców śledzi interesujące potyczki, które odbywają się w lidze Premier League. Mocne zespoły piłkarskie z tejże ligi i piłkarze jak Kristoffer Ajer Martin Dúbravka często serwują wyborowym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Natrafiamy na nieprzepisowe faule, wyśmienite sytuacje podbramkowe oraz asysty zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Zmagania między drużynami futbolowymi bywają nader zażarte, nie często okazuje się koniec końców, iż są to zmagania nużące. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać spotkania sportowe znakomitej ligi Premier League i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Brentford oraz Newcastle z ligi Premier League zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Brentford Community Stadium.