Dnia 2022-03-05 15:00 miało miejsce spotkanie między Norwich i Brentford zakończone wynikiem 1-3

Norwich - Brentford, wynik końcowy 1-3.

Pierwsza część spotkania między Norwich a Brentford zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

W dniu 2022-03-05 15:00 na obiekcie sportowym Carrow Road rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 28. Zmierzyły się ze sobą Norwich i Brentford.

Gole strzelali: I. Toney 32' 0-1 K. Ajer I. Toney 52' 0-2 I. Toney 58' 0-3 T. Pukki 90' 1-3 J. Rowe

Żółte kartki Norwich: Ben Gibson 51' Grant Hanley 79'

Żółte kartki Brentford: Kristoffer Ajer 24' Christian Eriksen 40' Pontus Jansson 79' Mads Roerslev Rasmussen 89' Bryan Mbeumo 90'

Czerwone kartki Norwich:

Sędzią głównym tego spotkania był Anthony Taylor, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Norwich stawi czoła Chelsea, następne spotkania z drużynami Leeds i Brighton a Brentford podejmie Burnley. Następne mecze zagra z drużynami Leicester i Chelsea.

Kibice śledzą ekscytujące potyczki w lidze Premier League. Fascynujące zespoły futbolowe i zawodnicy jak Ben Gibson Kristoffer Ajer często serwują kapitalnym entuzjastom wiele wrażeń. Walki między piłkarzami ligowymi zdarzają się niezwykle bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa koniec końców, iż spotkania nie są interesujące. Stale natrafiamy na nieczyste faule, widowiskowe bramki i asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego powodu warto oglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Udział takich zespołów jak Norwich oraz Brentford z ligi Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Carrow Road.