Spotkanie Brentford - Burnley dnia 2022-03-12 15:00 - końcowy wynik 2-0

Dnia 2022-03-12 15:00 na obiekcie sportowym Brentford Community Stadium rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 29. Zmierzyły się Brentford oraz Burnley.

Pierwsza połowa meczu między Brentford i Burnley zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: I. Toney 85' 1-0 C. Eriksen I. Toney 90' 2-0

Żółte kartki Brentford: Ivan Toney 86'

Żółte kartki Burnley: James Tarkowski 89'

Czerwone kartki Burnley: Nathan Collins 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Paul Tierney, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Brentford stawi czoła Leicester, następne spotkania z drużynami Chelsea oraz West Ham a Burnley z Southampton. Następne mecze zagra z drużynami Manchester City oraz Norwich.

Kibice z zaangażowaniem śledzą niezwykle fascynujące potyczki, które mają miejsce w lidze Premier League. Złożone z uzdolnionych obrońców/napastników zespoły futbolowe oraz piłkarze jak Ivan Toney James Tarkowski nierzadko zagwarantowały fantastycznym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania między piłkarzami są zajadłe, nie często zdarza się, iż widowiska męczą kibica. Często zdarzają się niezwykłe asysty czy gole, bezlitosne faule, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Warto więc przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich,śledzić mecze futbolowe popularnej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Brentford i Burnley jak ich udział w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Brentford Community Stadium.