Chelsea vs Brentford, wynik spotkania: 1-4

Pierwsza połowa meczu między Chelsea i Brentford zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-4.

Dnia 2022-04-02 14:00 na stadionie Stamford Bridge rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 31. Zmierzyły się ze sobą Chelsea i Brentford.

Gole strzelali: A. Rüdiger 48' 1-0 N. Kanté V. Janelt 50' 1-1 B. Mbeumo C. Eriksen 54' 1-2 B. Mbeumo V. Janelt 60' 1-3 I. Toney Y. Wissa 87' 1-4

Żółte kartki Chelsea:

Żółte kartki Brentford:

Czerwone kartki Chelsea:

Główny arbiter spotkania to Andy Madley, England. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Chelsea zmierzy się już z Real Madrid, następne spotkania z drużynami Southampton i Real Madrid. Kolejno natomiast Brentford podejmie West Ham. Następne mecze zagra z drużynami Watford i Tottenham.

Wierni kibice futbolu śledzą potyczki w lidze Premier League. Mocne piłkarskie drużyny i piłkarze jak raz za razem sprawiają wyborowym entuzjastom futbolu wiele wrażeń. Zmagania między graczami z ligi okazują się niezwykle zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się jednoznacznie, iż są to spotkania mało interesujące. Obserwujemy bezlitosne faule, wspaniałe bramki czy asysty zapewniające wspaniałe przeżycia z meczu. Zachęcamy, aby przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych iśledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Chelsea i Brentford oraz ich udział w Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Stamford Bridge.