Spotkanie pomiędzy Brentford oraz West Ham zakończone wynikiem 2-0 dnia 2022-04-10 13:00 na stadionie Brentford Community Stadium

W dniu 2022-04-10 13:00 na stadionie Brentford Community Stadium odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 32. Zmierzyły się ze sobą Brentford oraz West Ham.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Brentford oraz West Ham wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Gole strzelali: B. Mbeumo 48' 1-0 I. Toney I. Toney 64' 2-0 B. Mbeumo

Żółte kartki Brentford:

Żółte kartki West Ham: Michail Antonio 66'

Czerwone kartki West Ham:

Sędzią głównym tego spotkania był Martin Atkinson, England. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Brentford zmierzy się już z Watford, następne spotkania z drużynami Tottenham oraz Manchester United natomiast West Ham podejmie Lyon. Następne mecze zagra z drużynami Burnley oraz Chelsea.

Wierni kibice śledzą starcia w lidze Premier League. Utalentowane piłkarskie drużyny z tej ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. Michail Antonio systematycznie zapewniają pierwszorzędnym fanom wiele wrażeń. Interesujące walki pomiędzy graczami bywają bardzo zajadłe, rzadko zdarza się, iż są to mecze drętwe. Zdarzają się ostre sytuacje na faul, przepiękne bramki i asysty zapewniające wyjątkowe wrażenia z meczu. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać mecze piłkarskie ligi Premier League oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Brentford oraz West Ham z ligi Premier League zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Brentford Community Stadium.