Na obiekcie Brentford Community Stadium dnia 2022-05-07 14:00 miał miejsce mecz Brentford - Southampton - 3-0

Brentford - Southampton wynik meczu 3-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Brentford a Southampton zakończyła się 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-0.

W dniu 2022-05-07 14:00 na stadionie Brentford Community Stadium rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 36. Zmierzyły się ze sobą Brentford i Southampton.

Gole strzelali: P. Jansson 13' 1-0 I. Toney Y. Wissa 14' 2-0 C. Eriksen K. Ajer 79' 3-0 C. Nørgaard

Żółte kartki Brentford:

Żółte kartki Southampton: Ibrahima Diallo 17'

Czerwone kartki Southampton:

Główny arbiter meczu to Salisbury Michael, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Brentford stawi czoła Everton, następne spotkania z drużynami Leeds i Liverpool. Kolejno natomiast Southampton z Leicester. Następne mecze zagra z drużynami i .

W dzisiejszych czasach liczni kibice śledzą potyczki, które tyczą się ligi Premier League. Liczące się zespoły piłkarskie z tejże ligi i piłkarze jak Ibrahima Diallo stale gwarantują wyborowym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo emocji. Zdarzają się nieczyste faule, przechodzące do historii asysty oraz bramki, które gwarantują wspaniałe wrażenia z meczu. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy graczami z ligi bywają niezwykle zaciekłe, rzadko bywa koniec końców, że widowiska przynudzają. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich,śledzić spotkania sportowe wyjątkowej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Brentford oraz Southampton oraz ich udział w Premier League zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Brentford Community Stadium.