Mecz Everton - Brentford, wynik 2-3

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Everton i Brentford wynik to 2-1. Końcowy wynik meczu to 2-3.

Dnia 2022-05-15 15:30 na stadionie Goodison Park rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 37. Zmierzyły się ze sobą Everton i Brentford.

Gole strzelali: D. Calvert-Lewin 10' 1-0 Richarlison S. Coleman 37' 1-1 Richarlison 45' 2-1 Y. Wissa 62' 2-2 C. Eriksen R. Henry 64' 2-3 C. Nørgaard

Żółte kartki Everton:

Żółte kartki Brentford: Mads Bech Sörensen 10' Christian Nørgaard 27' Kristoffer Ajer 40'

Czerwone kartki Everton: Jarrad Branthwaite 18' Salomón Rondón 88'

Sędzią głównym tego spotkania był Michael Oliver, England. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Everton zmierzy się już z Crystal Palace, następne spotkania z drużynami Arsenal i Leeds. Kolejno natomiast Brentford z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Kibice śledzą poczynania, które startują w lidze Premier League. Składające się z utalentowanych obrońców/napastników piłkarskie drużyny i zawodnicy jak Mads Bech Sörensen raz za razem zapewniły wyborowym entuzjastom wiele pozytywnych wrażeń. Potyczki pomiędzy piłkarzami są zaciekłe, nie często zdarza się koniec końców, że mecze męczą. Często zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul, wspaniałe asysty i gole gwarantujące smaczku całemu widowisku. Z tego względu warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi Premier League. Uczestnictwo takich zespołów jak Everton i Brentford z ligi Premier League zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Goodison Park.