Dnia 2022-05-22 15:00 odbył się mecz między Brentford i Leeds: końcowy wynik 1-2

Po pierwszej połowie spotkania między Brentford oraz Leeds wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Dnia 2022-05-22 15:00 na obiekcie sportowym Brentford Community Stadium odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 38. Zmierzyły się ze sobą Brentford i Leeds.

Gole strzelali: Raphinha 56' 0-1 Sergi Canós 78' 1-1 Y. Wissa J. Harrison 90' 1-2

Żółte kartki Brentford: David Raya 55' Sergi Canós 78' Ivan Toney 79' Sergi Canós 80'

Żółte kartki Leeds: Kalvin Phillips 82'

Czerwone kartki Brentford: Sergi Canós 80'

Czerwone kartki Leeds:

Główny arbiter spotkania - Paul Tierney, England. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Brentford zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami i natomiast Leeds podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Oddani fani śledzą starcia w lidze Premier League. Interesujące drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak między innymi David Raya Kalvin Phillips nieustannie gwarantują fantastycznym entuzjastom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Potyczki między graczami z ligi bywają zagorzałe, niezwykle rzadko bywa, że mecze męczą kibica. Nieprzerwanie natrafiamy na brutalne faule, spektakularne sytuacje podbramkowe i asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Serdecznie zachęcamy każdego z kibiców, żeby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Premier League. Brentford oraz Leeds i ich udział w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Brentford Community Stadium.