Mecz pomiędzy Fulham oraz Brentford na obiekcie Craven Cottage - wynik 3-2

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Fulham oraz Brentford wynik wynosił 2-1. Końcowy wynik spotkania to 3-2.

Dnia 2022-08-20 14:00 na obiekcie sportowym Craven Cottage odbył się mecz ligi Premier League kolejki 3. Zmierzyły się Fulham oraz Brentford.

Gole strzelali: B. De Cordova-Reid 1' 1-0 João Palhinha 20' 2-0 Andreas Pereira C. Nørgaard 44' 2-1 M. Jensen I. Toney 71' 2-2 Y. Wissa A. Mitrović 90' 3-2 K. Mbabu

Żółte kartki Fulham: João Palhinha 29' Kenny Tete 31' Kevin Mbabu 90'

Żółte kartki Brentford: Joshua Dasilva 56' Ben Mee 80'

Czerwone kartki Fulham:

Główny sędzia spotkania - Peter Bankes, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Fulham zmierzy się już z Crawley Town, następne spotkania z drużynami Arsenal oraz Brighton a Brentford z Colchester. Następne mecze zagra z drużynami Everton oraz Crystal Palace.

W dzisiejszych czasach kibice śledzą ciekawe poczynania, które dotyczą ligi Premier League. Fascynujące piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo João Palhinha Joshua Dasilva nieprzerwanie serwują własnym wiernym sympatykom emocje z najwyższej półki. Cieszące oko walki pomiędzy zawodnikami są zajadłe, nie często bywa, że są to spotkania drętwe. Natrafiamy na idealnie wyliczone bramki czy asysty, ostre faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych orazprzeglądać spotkania sportowe znakomitej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Fulham oraz Brentford oraz ich udział w Premier League zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Craven Cottage.