Na obiekcie Gtech Community Stadium dnia 2022-09-03 14:00 miało miejsce spotkanie między Brentford i Leeds zakończone wynikiem 5-2

Brentford vs Leeds 5-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Brentford a Leeds wynik to 2-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 5-2.

W dniu 2022-09-03 14:00 na stadionie Gtech Community Stadium rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 6. Zmierzyły się ze sobą Brentford i Leeds.

Gole strzelali: I. Toney 30' 1-0 I. Toney 43' 2-0 L. Sinisterra 45' 2-1 I. Toney 58' 3-1 Marc Roca 79' 3-2 L. Ayling B. Mbeumo 80' 4-2 Y. Wissa 90' 5-2

Żółte kartki Brentford: Aaron Hickey 90' Mikkel Damsgaard 90'

Żółte kartki Leeds: Luis Sinisterra 28' Mateusz Klich 90'

Czerwone kartki Leeds:

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Jones, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Brentford stanie naprzeciw Southampton, następne spotkania z drużynami Arsenal i Bournemouth a Leeds z Nottingham Forest. Następne mecze zagra z drużynami Manchester United i Aston Villa.

Wierni fani futbolu śledzą bardzo ciekawe poczynania, które startują w lidze Premier League. Fascynujące futbolowe drużyny z ligi i piłkarze tacy jak Aaron Hickey Luis Sinisterra raz za razem zapewniły fantastycznym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Często zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtego kartonika, wyśmienite gole czy asysty, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Cieszące oko potyczki między drużynami zdarzają się bardzo zagorzałe, nie często zdarza się koniec końców, iż zmagania nie są warte uwagi. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Premier League, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Brentford i Leeds i ich udział w lidze Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Gtech Community Stadium.