Spotkanie między Newcastle i Brentford dnia 2022-10-08 14:00: wynik końcowy 5-1

Newcastle vs Brentford, wynik 5-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Newcastle i Brentford wynik wynosił 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 5-1.

W dniu 2022-10-08 14:00 na obiekcie sportowym St. James' Park rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 10 pomiędzy Newcastle a Brentford.

Gole strzelali: Bruno Guimarães 21' 1-0 K. Trippier J. Murphy 28' 2-0 C. Wilson I. Toney 54' 2-1 Bruno Guimarães 56' 3-1 M. Almirón 82' 4-1 E. Pinnock 90' 5-1

Żółte kartki Newcastle:

Żółte kartki Brentford: Ivan Toney 45'

Czerwone kartki Newcastle:

Główny sędzia spotkania - John Brooks, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Newcastle stanie naprzeciw Manchester United, następne spotkania z drużynami Everton i Tottenham a Brentford z Brighton. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea i Aston Villa.

Wielu kibiców śledzi ekscytujące poczynania w lidze Premier League. Liczące się piłkarskie drużyny i piłkarze jak Ivan Toney nieustannie gwarantują wyborowym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Walki między zawodnikami ligowymi są zaciekłe, nie często zdarza się ostatecznie, iż zmagania nudzą fana. Stale trafiamy na bezlitosne faule kończące się żółtym kartonikiem, wspaniałe asysty oraz bramki zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych,przeglądać spotkania piłkarskie znanej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich zespołów jak Newcastle i Brentford w lidze Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, St. James' Park.