Aston Villa - Brentford, wynik spotkania: 4-0

Aston Villa - Brentford 4-0. W dniu 2022-10-23 13:00 na obiekcie sportowym Villa Park rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 13. Zmierzyły się Aston Villa i Brentford.

Pierwsza połowa meczu między Aston Villa oraz Brentford zakończyła się 3-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4-0.

Gole strzelali: L. Bailey 2' 1-0 Douglas Luiz D. Ings 7' 2-0 L. Bailey D. Ings 14' 3-0 O. Watkins 59' 4-0

Żółte kartki Aston Villa: Danny Ings 35'

Żółte kartki Brentford:

Czerwone kartki Aston Villa:

Sędzią głównym tego spotkania był England Darren, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Aston Villa stawi czoła Newcastle, następne spotkania z drużynami Manchester United i Manchester United a Brentford z Wolves. Następne mecze zagra z drużynami Nottingham Forest i Gillingham.

Dzisiaj liczna grupa fanów śledzi starcia w lidze Premier League. Utalentowane futbolowe zespoły z ligi i piłkarze tacy jak Danny Ings nierzadko zapewniły własnym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się przepiękne gole i asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Interesujące walki między piłkarzami ligowymi okazują się nader zagorzałe, rzadko zdarza się definitywnie, że są to spotkania mało interesujące. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich,śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich drużyn jak Aston Villa oraz Brentford z ligi Premier League zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Villa Park.