Back to Top

Mecz pomiędzy Brentford vs Sheffield Utd, wynik 2-0

Dnia 2024-04-13 14:00 na obiekcie Gtech Community Stadium miał miejsce mecz między Brentford i Sheffield Utd: 2-0

W meczu 33. kolejki Premier League drużyna Brentford podejmowała na własnym boisku Sheffield Utd w Gtech Community Stadium. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-0, mimo że wynik na przerwę wskazywał na remis 0-0. Mecz odbył się dwa dni temu o godzinie 14:00, czyli 2024-04-13, ale warto przypomnieć o emocjonujących wydarzeniach z tego starcia.

Mecz Brentford - Brighton, wynik 0-0

Spotkanie między Brentford i Brighton dnia 2024-04-03 18:30: 0-0

W sobotni wieczór na Gtech Community Stadium drużyny Brentford i Brighton podzieliły się punktami po bezbramkowym remisie. Mimo starań obu stron, piłkarze nie byli w stanie pokonać bramkarzy rywali, a mecz zakończył się wynikiem 0-0. Spotkanie to odbyło się w ramach 31. kolejki Premier League, a kibice mogli śledzić je 3 kwietnia 2024 roku o godzinie 18:30. Teraz czas na szczegółowe omówienie tego starcia na murawie.

Mecz Aston Villa kontra Brentford, wynik 3-3

Na stadionie Villa Park miało miejsce spotkanie pomiędzy Aston Villa i Brentford zakończone wynikiem 3-3

W ostatniej kolejce Premier League doszło do emocjonującego starcia pomiędzy Aston Villą a Brentford, które odbyło się na stadionie Villa Park. Mecz zakończył się remisem 3-3, mimo że na przerwę drużyna gospodarzy schodziła z minimalnym prowadzeniem 1-0. Starcie to miało miejsce dokładnie dwa dni temu o godzinie 14:00, pozostawiając kibiców w napięciu do samego końca.

Brentford - Manchester United 1-1

Spotkanie pomiędzy Brentford i Manchester United dnia 2024-03-30 20:00 na obiekcie Gtech Community Stadium - 1-1

W meczu 30. kolejki Premier League pomiędzy Brentford a Manchester United padł remis 1-1. Spotkanie rozegrane zostało 30 marca 2024 roku o godzinie 20:00 na Gtech Community Stadium. Pomimo bramki na wagę trzech punktów, obie drużyny musiały zadowolić się podziałem punktów po emocjonujących 90 minutach rywalizacji.

Mecz Burnley kontra Brentford, wynik końcowy 2-1

Burnley - Brentford, wynik meczu: 2-1

W środowy wieczór na stadionie Turf Moor odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Burnley i Brentford w ramach 29. kolejki Premier League. Gospodarze wyszli zwycięsko z tego starcia, pokonując rywali 2-1. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 na korzyść Burnley, a decydujące trafienie padło dopiero w drugiej połowie, zapewniając trzy punkty ekipie z Turf Moor.

Arsenal vs Brentford, wynik końcowy 2-1

Spotkanie pomiędzy Arsenal oraz Brentford dnia 2024-03-09 17:30: 2-1

W ostatnim spotkaniu kolejki 28 Premier League doszło do starcia pomiędzy Arsenalem a Brentford na Emirates Stadium. Mecz rozegrany dwa dni temu, 9 marca o godzinie 17:30, był pełen emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Ostatecznie Arsenal zdołał pokonać rywala 2-1 po zaciekłej rywalizacji, choć wynik na przerwę wskazywał na remis 1-1.

Brentford vs Chelsea 2-2

Brentford vs Chelsea, wynik meczu: 2-2

W sobotnie popołudnie na Gtech Community Stadium odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Brentford i Chelsea. Po emocjonującej walce na boisku ostatecznie padł remis 2-2, a bramki padły zarówno przed, jak i po przerwie. Spotkanie to, które odbyło się dwa dni temu o godzinie 15:00, było jednym z najważniejszych wydarzeń 27. kolejki Premier League.

Mecz pomiędzy West Ham vs Brentford, wynik końcowy 4-2

West Ham vs Brentford, wynik meczu: 4-2

Wczorajszy wieczór na London Stadium obfitował w emocje podczas starcia pomiędzy drużynami West Ham i Brentford w ramach 26. kolejki Premier League. Po widowiskowym spotkaniu to gospodarze cieszyli się z zwycięstwa 4-2 nad rywalami. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2-1 na korzyść West Ham, a pełne 90 minut dostarczyły kibicom mnóstwo goli i akcji. Mecz odbył się dokładnie tydzień temu o godzinie 20:00, co sprawiło, że fani piłki nożnej mieli okazję przeżyć prawdziwe piłkarskie emocje.

Mecz Manchester City vs Brentford, wynik końcowy 1-0

Spotkanie między Manchester City i Brentford zakończone wynikiem 1-0 na stadionie Etihad Stadium dnia 2024-02-20 19:30

W jednym z meczów 18. kolejki Premier League, Manchester City podejmował na własnym stadionie, Etihad Stadium, drużynę Brentford. Spotkanie to odbyło się sześć dni temu, 20 lutego o godzinie 19:30. Mimo zaciętej rywalizacji, ostatecznie gospodarze zdołali wywalczyć cenne zwycięstwo 1-0 nad gośćmi, zapewniając sobie kolejne punkty w walce o mistrzostwo ligi.