Back to Top

Mecz Burnley kontra Brentford, wynik końcowy 2-1

Burnley - Brentford, wynik meczu: 2-1

W środowy wieczór na stadionie Turf Moor odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Burnley i Brentford w ramach 29. kolejki Premier League. Gospodarze wyszli zwycięsko z tego starcia, pokonując rywali 2-1. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 na korzyść Burnley, a decydujące trafienie padło dopiero w drugiej połowie, zapewniając trzy punkty ekipie z Turf Moor.

Arsenal vs Brentford, wynik końcowy 2-1

Spotkanie pomiędzy Arsenal oraz Brentford dnia 2024-03-09 17:30: 2-1

W ostatnim spotkaniu kolejki 28 Premier League doszło do starcia pomiędzy Arsenalem a Brentford na Emirates Stadium. Mecz rozegrany dwa dni temu, 9 marca o godzinie 17:30, był pełen emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Ostatecznie Arsenal zdołał pokonać rywala 2-1 po zaciekłej rywalizacji, choć wynik na przerwę wskazywał na remis 1-1.

Brentford vs Chelsea 2-2

Brentford vs Chelsea, wynik meczu: 2-2

W sobotnie popołudnie na Gtech Community Stadium odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Brentford i Chelsea. Po emocjonującej walce na boisku ostatecznie padł remis 2-2, a bramki padły zarówno przed, jak i po przerwie. Spotkanie to, które odbyło się dwa dni temu o godzinie 15:00, było jednym z najważniejszych wydarzeń 27. kolejki Premier League.

Mecz pomiędzy West Ham vs Brentford, wynik końcowy 4-2

West Ham vs Brentford, wynik meczu: 4-2

Wczorajszy wieczór na London Stadium obfitował w emocje podczas starcia pomiędzy drużynami West Ham i Brentford w ramach 26. kolejki Premier League. Po widowiskowym spotkaniu to gospodarze cieszyli się z zwycięstwa 4-2 nad rywalami. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2-1 na korzyść West Ham, a pełne 90 minut dostarczyły kibicom mnóstwo goli i akcji. Mecz odbył się dokładnie tydzień temu o godzinie 20:00, co sprawiło, że fani piłki nożnej mieli okazję przeżyć prawdziwe piłkarskie emocje.

Mecz Manchester City vs Brentford, wynik końcowy 1-0

Spotkanie między Manchester City i Brentford zakończone wynikiem 1-0 na stadionie Etihad Stadium dnia 2024-02-20 19:30

W jednym z meczów 18. kolejki Premier League, Manchester City podejmował na własnym stadionie, Etihad Stadium, drużynę Brentford. Spotkanie to odbyło się sześć dni temu, 20 lutego o godzinie 19:30. Mimo zaciętej rywalizacji, ostatecznie gospodarze zdołali wywalczyć cenne zwycięstwo 1-0 nad gośćmi, zapewniając sobie kolejne punkty w walce o mistrzostwo ligi.

Brentford vs Liverpool, wynik końcowy 1-4

Dnia 2024-02-17 12:30 miał miejsce mecz pomiędzy Brentford i Liverpool - 1-4

W sobotę, 17 lutego 2024 roku na Gtech Community Stadium odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Brentford i Liverpool w ramach 25. kolejki Premier League. Ostatecznie Liverpool wyszedł zwycięsko z tego starcia, pokonując gospodarzy 4:1. Mecz ten pozostawił wiele emocji i wrażeń zarówno dla kibiców obu zespołów, jak i fanów futbolu na całym świecie.

Mecz Brentford vs Manchester City 1-3

Spotkanie pomiędzy Brentford i Manchester City dnia 2024-02-05 20:00 na obiekcie Gtech Community Stadium - 1-3

W ostatnim starciu Premier League, drużyna Manchesteru City odniosła zwycięstwo nad Brentford 3:1. Mecz, który odbył się na Gtech Community Stadium, zakończył się decydującymi trafieniami gości w drugiej połowie, mimo że wynik na przerwę wskazywał na remis 1:1. Spotkanie, które miało miejsce 7 dni temu, było pełne emocji i okazało się sukcesem dla obecnych mistrzów Anglii.

Wolves kontra Brentford, wynik 0-2

Dnia 2024-02-10 15:00 miało miejsce spotkanie między Wolves i Brentford zakończone wynikiem 0-2

W meczu 24. kolejki Premier League pomiędzy drużynami Wolverhampton Wanderers a Brentford FC, które odbyło się 10 lutego 2024 roku o godzinie 15:00 na Molineux Stadium, to Brentford okazało się lepsze, wygrywając 2-0. Bramki padły już przed przerwą, dając zespołowi gości prowadzenie, które utrzymali do końcowego gwizdka. Jakie emocje przyniosło to starcie? Oto szczegóły.

Tottenham vs Brentford, wynik końcowy 3-2

Spotkanie Tottenham kontra Brentford zakończone wynikiem 3-2 dnia 2024-01-31 19:30 na obiekcie Tottenham Hotspur Stadium

W ostatnim meczu Premier League, Tottenham zmierzył się z Brentford na własnym terenie w Tottenham Hotspur Stadium. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-2 na korzyść gospodarzy, pomimo że w pierwszej połowie Brentford prowadziło 1-0. Mecz odbył się 31 stycznia o godzinie 19:30, a relacja jest sporządzana 8 lutego, czyli tydzień po zakończeniu pojedynku.