Mecz między Luton oraz Brentford zakończony wynikiem 1-5 na obiekcie Kenilworth Road

W ostatnim meczu 34. kolejki Premier League drużyna Luton podejmowała u siebie zespół Brentford. Spotkanie, które odbyło się 20 kwietnia o godzinie 14:00 na stadionie Kenilworth Road, zakończyło się wysokim zwycięstwem gości 1-5. Brentford pewnie kontrolował przebieg meczu, prowadząc już 2-0 po pierwszej połowie.

Relacja z meczu piłki nożnej: Luton vs Brentford

Przebieg meczu:

Zapraszam Was na emocjonującą relację z bitwy pomiędzy drużynami Luton i Brentford, która odbyła się na stadionie Kenilworth Road. Sędzia Jarred Gillett z Australii rozpoczął spotkanie o godzinie 14:00 w ramach 34. kolejki Premier League.

Od samego początku goście z Brentford narzucili swoje warunki, a już w 24. minucie Y. Wissa popisał się bramką, uzyskując prowadzenie dla swojej drużyny po asyście B. Mbeumo. Pod koniec pierwszej połowy, ponownie strzał Wissy znalazł drogę do bramki, ustalając wynik na 0-2 przed przerwą.

Po wznowieniu gry to Brentford nadal dominował, a w 62. minucie to E. Pinnock dołączył do listy strzelców, podnosząc prowadzenie gości na 0-3 po pięknej akcji z udziałem Sergio Reguilóna. Chwilę później, w 64. minucie, K. Lewis-Potter zwiększył przewagę Brentford na 0-4 po trafieniu z asysty B. Mbeumo.

Nie ustępował w swojej determinacji Brentford, a w 86. minucie K. Schade zdobył piątego gola dla gości, pokonując bramkarza V. Janelta. Mimo utraty czystego konta, Luton walczył do końca i w doliczonym czasie gry, L. Berry zdobył honorowego gola dla gospodarzy, ustalając wynik meczu na 1-5.

Kartki:

W trakcie meczu arbiter ukarał żółtymi kartkami Alfiego Doughty'ego z Luton oraz Ethana Pinnocka i Mikkela Damsgaarda z Brentford. Czerwonych kartek nie odnotowano.

Po tym starciu, Luton zmierzy się z drużynami Wolves, Everton, i West Ham, natomiast Brentford czekają kolejne wyzwania z Evertonem, Fulham i Bournemouth. Mecz pełen emocji, zwrotów akcji i pięknych goli z pewnością zapadnie długo w pamięci kibiców obu ekip.