Spotkanie Chelsea vs Brentford, wynik 0-2

W kolejce 10. Premier League doszło do emocjonującego starcia pomiędzy drużynami Chelsea i Brentford na stadionie Stamford Bridge. Mecz zakończył się zwycięstwem gości, którzy pokonali gospodarzy 2:0. Choć pierwsza połowa nie przyniosła bramek, druga część spotkania okazała się bardzo widowiskowa. Sędzią tego starcia był Simon Hooper z Anglii. Zapraszamy do lektury relacji z tego niezwykle pasjonującego meczu!

Wynik meczu: 0-2

W hucznej atmosferze na Stamford Bridge doszło do starcia dwóch drużyn Premier League - Chelsea oraz Brentford. Mecz ten, jak się okazało, dostarczył nam wielu emocji i niezapomnianych momentów.

Bramki:

Przez większość pierwszej połowy obie drużyny starały się wykreować sobie sytuacje bramkowe, jednak piłkarze nie mieli dzisiaj szczęścia w wykończeniu akcji. Wynik na przerwę pozostawał więc bezbramkowy.

Po przerwie to jednak Brentford postanowił przeciągnąć na swoją stronę szalę zwycięstwa. W 58. minucie E. Pinnock pokonał bramkarza Chelsea, ustalając wynik na 0-1. Asystę przy tej bramce zaliczył B. Mbeumo.

Chelsea próbowała odmienić losy spotkania, jednak to Brentford miało dzisiaj więcej szczęścia. W doliczonym czasie gry, w 90. minucie, B. Mbeumo zdobył kolejnego gola dla swojej drużyny, zapewniając jej zwycięstwo. Tym razem asystował mu N. Maupay.

Kartki:

W trakcie tego spotkania arbiter pokazał kilka żółtych kartek. W 77. minucie Moisés Caicedo z Chelsea został ukarany za faul. Z kolei w drużynie Brentford żółte kartki otrzymali Neal Maupay (-5'), Frank Onyeka (85'), Christian Nørgaard (90') oraz Saman Ghoddos (90').

Mecz sędziował Simon Hooper z Anglii, który bez większych kontrowersji prowadził ten pojedynek.

Następne mecze:

Chelsea wkrótce zmierzy się z drużynami Blackburn, Tottenham oraz Manchester City. Z pewnością kibice czekają z niecierpliwością na te starcia, licząc na kolejne zwycięstwa swojej drużyny.

Przeciwnicy Brentford w nadchodzących meczach to West Ham, Liverpool oraz Arsenal. Ci piłkarze będą musieli dalej walczyć o punkty i pokazać swoje umiejętności na boisku.