Dnia 2021-10-16 16:30 na obiekcie Brentford Community Stadium odbyło się spotkanie Brentford kontra Chelsea: 0-1

Brentford kontra Chelsea 0-1.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Brentford a Chelsea zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2021-10-16 16:30 na obiekcie sportowym Brentford Community Stadium odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Brentford oraz Chelsea.

Gole strzelali: B. Chilwell 45' 0-1

Żółte kartki Brentford: Sergi Canós 32'

Żółte kartki Chelsea: Mateo Kovačić 18'

Czerwone kartki Chelsea:

Sędzią głównym tego spotkania był Anthony Taylor, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Brentford stawi czoła Leicester, następne spotkania z drużynami Stoke City oraz Burnley. Kolejno natomiast Chelsea z Malmo FF. Następne mecze zagra z drużynami Norwich oraz Southampton.

Bardzo często kibice z zapałem śledzą ekscytujące poczynania ligi Premier League. Mocne zespoły piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy jak Sergi Canós Mateo Kovačić nieustannie sprawiają wyśmienitym sympatykom emocje sięgające zenitu. Trafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe czy asysty dodające wyjątkowe wrażenia z meczu. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi zdarzają się nader zaciekłe, nie często bywa jednoznacznie, iż zmagania męczą. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać mecze piłkarskie ligi Premier League oraz śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Brentford i Chelsea w lidze Premier League zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Brentford Community Stadium.