Mecz West Ham - Brentford na stadionie London Stadium dnia 2021-10-03 13:00 - 1-2

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy West Ham a Brentford wynik to 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2021-10-03 13:00 na stadionie London Stadium rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 7 pomiędzy West Ham a Brentford.

Gole strzelali: B. Mbeumo 20' 0-1 J. Bowen 80' 1-1 T. Souček Y. Wissa 90' 1-2

Żółte kartki West Ham: Kurt Zouma 35' Declan Rice 90'

Żółte kartki Brentford: Christian Nørgaard 69' Sergi Canós 84' Zanka 85'

Czerwone kartki West Ham:

Sędzią głównym tego spotkania był Peter Bankes, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu West Ham stanie naprzeciw Everton, następne spotkania z drużynami Genk i Tottenham. Kolejno natomiast Brentford podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Fani z zapałem śledzą pasjonujące poczynania w lidze Premier League. Ciekawe drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak m.in. Kurt Zouma Christian Nørgaard nierzadko zaserwowały wspaniałym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Wielokrotnie zdarzają się książkowe asysty czy bramki, nieczyste sytuacje na faul, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Wspaniałe zmagania pomiędzy graczami bywają bezkompromisowe, rzadko okazuje się definitywnie, że spotkania męczą. Dlatego więc warto śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i oglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Premier League. West Ham i Brentford oraz ich udział w lidze Premier League zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, London Stadium.