Brentford kontra Manchester United, wynik meczu - 1-3

Dnia 2022-01-19 20:00 na obiekcie sportowym Brentford Community Stadium rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 17. Na przeciw siebie stanęły Brentford oraz Manchester United.

Pierwsza połowa meczu między Brentford a Manchester United zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

Gole strzelali: A. Elanga 55' 0-1 Fred M. Greenwood 62' 0-2 Bruno Fernandes M. Rashford 77' 0-3 Bruno Fernandes I. Toney 85' 1-3 C. Nørgaard

Żółte kartki Brentford:

Żółte kartki Manchester United:

Czerwone kartki Manchester United:

Sędzią głównym tego spotkania był Andre Marriner, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Brentford zmierzy się już z Everton, następne spotkania z drużynami Manchester City oraz Crystal Palace. Kolejno natomiast Manchester United z Middlesbrough. Następne mecze zagra z drużynami Burnley oraz Southampton.

Liczna grupa fanów śledzi potyczki, które dotyczą ligi Premier League. Interesujące drużyny piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak m.in. nieustannie zapewniają własnym miłośnikom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Nieprzerwanie zdarzają się nieprzepisowe faule, przepiękne asysty czy gole, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania między zawodnikami są niezwykle nieustępliwe, rzadko bywa, że zmagania przynudzają. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Premier League oraz śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Brentford i Manchester United w lidze Premier League gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Brentford Community Stadium.