Mecz Brentford vs Wolves, wynik końcowy 1-2

Brentford vs Wolves 1-2. W dniu 2022-01-22 15:00 na stadionie Brentford Community Stadium rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 23 pomiędzy Brentford a Wolves.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Brentford oraz Wolves wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: João Moutinho 48' 0-1 Nélson Semedo I. Toney 71' 1-1 B. Mbeumo Rúben Neves 78' 1-2 João Moutinho

Żółte kartki Brentford: Pontus Jansson 75' Christian Nørgaard 83'

Żółte kartki Wolves: Rúben Neves 60' Toti Gomes 70' José Sá 90'

Czerwone kartki Wolves:

Sędzią głównym tego spotkania był Peter Bankes, England. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Brentford stanie naprzeciw Everton, następne spotkania z drużynami Manchester City i Crystal Palace. Kolejno natomiast Wolves z Norwich. Następne mecze zagra z drużynami Arsenal i Tottenham.

Coraz częściej zauważamy, iż kibice śledzą pasjonujące poczynania w lidze Premier League. Ciekawe futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak m.in. Pontus Jansson Rúben Neves nieustannie sprawiają kapitalnym entuzjastom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Systematycznie natrafiamy na nieczyste faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, książkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Interesujące walki pomiędzy zawodnikami są niezwykle zajadłe, nie często zdarza się definitywnie, iż są to zmagania usypiające. Dlatego też warto oglądać widowiska sportowe popularnej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Brentford oraz Wolves oraz ich udział w Premier League zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Brentford Community Stadium.