Dnia 2021-10-30 14:00 na obiekcie Turf Moor odbyło się spotkanie pomiędzy Burnley i Brentford zakończone wynikiem 3-1

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Burnley a Brentford zakończyła się wynikiem 3-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

Dnia 2021-10-30 14:00 na obiekcie sportowym Turf Moor rozegrał się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 10. Zmierzyły się ze sobą Burnley i Brentford.

Gole strzelali: C. Wood 4' 1-0 M. Lowton 32' 2-0 C. Taylor M. Cornet 36' 3-0 D. McNeil S. Ghoddos 79' 3-1 C. Nørgaard

Żółte kartki Burnley: Dwight McNeil 83'

Żółte kartki Brentford: Saman Ghoddos 72'

Czerwone kartki Burnley:

Główny arbiter meczu - Jonathan Moss, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Burnley zmierzy się już z Chelsea, następne spotkania z drużynami Crystal Palace i Tottenham natomiast Brentford z Norwich. Następne mecze zagra z drużynami Newcastle i Everton.

Oddani kibice piłki nożnej z dużym zapałem śledzą bardzo fascynujące starcia, które tyczą się ligi Premier League. Uzdolnione drużyny futbolowe i piłkarze jak Dwight McNeil Saman Ghoddos niejednokrotnie zapewniły wspaniałym kibicom mnóstwo przeżyć. Walki pomiędzy piłkarzami bywają bardzo zaciekłe, bardzo rzadko bywa, iż widowiska nudzą kibica. Regularnie trafiamy na książkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezlitosne faule zakończone bardzo często pokazaniem czerwonej kartki zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Warto więc śledzić zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych orazoglądać mecze futbolowe znanej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich popularnych zespołów jak Burnley oraz Brentford w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Turf Moor.