Mecz Brentford vs Norwich zakończony wynikiem 1-2 na obiekcie Brentford Community Stadium dnia 2021-11-06 15:00

Pierwsza połowa meczu między Brentford oraz Norwich zakończyła się 0-2. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Dnia 2021-11-06 15:00 na obiekcie sportowym Brentford Community Stadium rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 11 pomiędzy Brentford a Norwich.

Gole strzelali: M. Normann 6' 0-1 T. Pukki 29' 0-2 R. Henry 60' 1-2 S. Ghoddos

Żółte kartki Brentford: Ivan Toney 4' Charlie Goode 28'

Żółte kartki Norwich: Mathias Normann 32' Andrew Omobamidele 52' Max Aarons 90'

Czerwone kartki Norwich:

Sędzią głównym tego spotkania był Jarred Gillett, Australia. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Brentford zmierzy się już z Newcastle, następne spotkania z drużynami Everton oraz Tottenham natomiast Norwich z Southampton. Następne mecze zagra z drużynami Wolves oraz Newcastle.

Coraz częściej zauważamy, iż fani z dużym zapałem śledzą interesujące poczynania, które odbywają się w lidze Premier League. Interesujące piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz piłkarze jak Ivan Toney Mathias Normann wielokrotnie sprawiają wyborowym miłośnikom piłki nożnej wiele wspaniałych wrażeń. Zdarzają się idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe czy asysty, brutalne sytuacje z faulem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zapadające w pamięć walki między graczami ligowymi są bezkompromisowe, nie często zdarza się, iż mecze przynudzają. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz oglądać mecze piłkarskie ligi Premier League oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Udział takich drużyn jak Brentford oraz Norwich w lidze Premier League zapewnia super emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Brentford Community Stadium.