Dnia 2023-03-06 20:00 na stadionie Gtech Community Stadium miał miejsce mecz Brentford vs Fulham: wynik 3-2

Brentford vs Fulham, wynik 3-2.

Pierwsza część spotkania między Brentford i Fulham zakończyła się 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

W dniu 2023-03-06 20:00 na obiekcie sportowym Gtech Community Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 26. Zmierzyły się Brentford oraz Fulham.

Gole strzelali: E. Pinnock 6' 1-0 M. Solomon 39' 1-1 I. Toney 53' 2-1 M. Jensen 85' 3-1 K. Schade Carlos Vinícius 90' 3-2

Żółte kartki Brentford:

Żółte kartki Fulham: Willian 25' Saša Lukić 35' Aleksandar Mitrović 61'

Czerwone kartki Brentford:

Czerwone kartki Fulham:

Sędzią głównym tego spotkania był Anthony Taylor, England. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Brentford stawi czoła Southampton, następne spotkania z drużynami Leicester oraz Brighton. Kolejno natomiast Fulham z Liverpool. Następne mecze zagra z drużynami Manchester United oraz Bournemouth.

Kibice śledzą bardzo fascynujące poczynania ligi Premier League. Fascynujące futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak przykładowo Willian nieustannie sprawiają swoim stałym entuzjastom wiele wrażeń. Zdarzają się widowiskowe asysty czy gole, nieczyste sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zapadające w pamięć potyczki między piłkarzami ligowymi zdarzają się bardzo bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, iż są to zmagania statyczne. To też warto przeglądać mecze futbolowe lubianej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Udział takich zespołów jak Brentford i Fulham z ligi Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Gtech Community Stadium.