Mecz Brentford - Arsenal zakończony wynikiem 0-3 na obiekcie Gtech Community Stadium dnia 2022-09-18 11:00

W dniu 2022-09-18 11:00 na obiekcie sportowym Gtech Community Stadium rozegrał się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Brentford i Arsenal.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Brentford a Arsenal wynik to 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

Gole strzelali: W. Saliba 17' 0-1 B. Saka Gabriel Jesus 28' 0-2 G. Xhaka Fábio Vieira 49' 0-3 B. Saka

Żółte kartki Brentford:

Żółte kartki Arsenal: Granit Xhaka 58' Gabriel Jesus 90'

Czerwone kartki Arsenal:

Główny arbiter spotkania - David Coote, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Brentford zmierzy się już z Bournemouth, następne spotkania z drużynami Newcastle i Brighton a Arsenal zmierzy się z Tottenham. Następne mecze zagra z drużynami Bodo/Glimt i Liverpool.

Coraz częściej wierni kibice śledzą ekscytujące potyczki ligi Premier League. Mocne futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze tacy jak Granit Xhaka stale sprawiają własnym fanom emocje sięgające zenitu. Obserwujemy zapadające w pamięć asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Walki pomiędzy drużynami są niezwykle zażarte, nie często bywa koniec końców, że są to mecze mało interesujące. Zachęcamy, żeby oglądać spotkania piłkarskiej ligi Premier League, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Brentford oraz Arsenal jak ich udział w lidze Premier League zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Gtech Community Stadium.