Spotkanie między Brentford i Southampton zakończone wynikiem 3-0 na stadionie Gtech Community Stadium

Po pierwszej połowie spotkania między Brentford i Southampton wynik to 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

W dniu 2023-02-04 15:00 na obiekcie sportowym Gtech Community Stadium rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 22 pomiędzy Brentford a Southampton.

Gole strzelali: B. Mee 41' 1-0 B. Mbeumo B. Mbeumo 44' 2-0 Y. Wissa M. Jensen 80' 3-0 R. Henry

Żółte kartki Brentford: Ivan Toney 64'

Żółte kartki Southampton: Roméo Lavia 59' Mohammed Salisu 90'

Czerwone kartki Southampton:

Główny arbiter spotkania to Darren Bond, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Brentford stanie naprzeciw Arsenal, następne spotkania z drużynami Crystal Palace i Manchester United natomiast Southampton zmierzy się z Wolves. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea i Leeds.

Coraz częściej zauważamy, że kibice śledzą bardzo ciekawe poczynania ligi Premier League. Mocne futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak Ivan Toney Roméo Lavia nieraz zagwarantowały swoim kibicom emocje sięgające zenitu. Wspaniałe zmagania między piłkarzami są bardzo zażarte, nie często bywa, że są to spotkania usypiające. Systematycznie obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie żółtą kartką, przepiękne asysty oraz bramki dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi Premier League i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Brentford i Southampton oraz ich udział w Premier League zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Gtech Community Stadium.