Spotkanie Arsenal kontra Brentford zakończone wynikiem 1-1

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Arsenal a Brentford wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Dnia 2023-02-11 15:00 na stadionie Emirates Stadium rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 23. Zmierzyły się ze sobą Arsenal oraz Brentford.

Gole strzelali: L. Trossard 66' 1-0 B. Saka I. Toney 74' 1-1 C. Nørgaard

Żółte kartki Arsenal:

Żółte kartki Brentford: Kevin Schade 90' Christian Nørgaard 90'

Czerwone kartki Arsenal:

Główny sędzia spotkania to Peter Bankes, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Arsenal zmierzy się już z Manchester City, następne spotkania z drużynami Aston Villa oraz Leicester. Kolejno natomiast Brentford z Crystal Palace. Następne mecze zagra z drużynami Manchester United oraz Fulham.

Wierni kibice z zapałem śledzą starcia, które mają miejsce w lidze Premier League. Utalentowane futbolowe zespoły oraz zawodnicy jak Kevin Schade często gwarantują kapitalnym sympatykom wiele emocji. Interesujące walki pomiędzy piłkarzami ligowymi okazują się zagorzałe, nie często zdarza się, iż widowiska męczą. Obserwujemy brutalne sytuacje z faulem, książkowe gole czy asysty, które dodają wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Zachęcamy, aby śledzić widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi Premier League, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Arsenal i Brentford i ich udział w Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Emirates Stadium.