Chelsea - Brentford, wynik meczu 0-2

Po pierwszej połowie meczu między Chelsea a Brentford wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

W dniu 2023-04-26 18:45 na stadionie Stamford Bridge rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły Chelsea oraz Brentford.

Gole strzelali: César Azpilicueta 37' 0-1 B. Mbeumo 78' 0-2 S. Baptiste

Żółte kartki Chelsea: Wesley Fofana 73'

Żółte kartki Brentford: Mathias Jensen 46' Rico Henry 73'

Czerwone kartki Chelsea:

Główny sędzia meczu to Andy Madley, England. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Chelsea stawi czoła Arsenal, następne spotkania z drużynami Bournemouth oraz Nottingham Forest. Kolejno natomiast Brentford z Liverpool. Następne mecze zagra z drużynami West Ham oraz Tottenham.

Dzisiaj liczni kibice z zapałem śledzą niezwykle fascynujące starcia w lidze Premier League. Liczące się zespoły futbolowe oraz piłkarze jak Wesley Fofana Mathias Jensen nieraz zagwarantowały wyborowym kibicom wiele niezapomnianych przeżyć. Zdarzają się ostre faule, efektowne gole i asysty, które dodają niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Przyciągające uwagę zmagania między drużynami ligowymi bywają zażarte, nie często okazuje się, iż zmagania nie są warte uwagi. Zachęcamy każdego z kibiców, aby przeglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Udział takich legendarnych drużyn jak Chelsea oraz Brentford z ligi Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stamford Bridge.