Brentford - Nottingham Forest, wynik meczu: 3-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Brentford i Nottingham Forest zakończył się bardzo emocjonującym zwycięstwem gospodarzy. Spotkanie, które odbyło się w Gtech Community Stadium, było pełne zaciętych akcji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Ostatecznie Brentford wygrało 3-2, a wynik na przerwę wskazywał remis 1-1. Mecz ten był częścią 21. kolejki Premier League i dostarczył kibicom wiele niezapomnianych momentów.

Mecz piłki nożnej: Brentford vs Nottingham Forest

W sobotni wieczór na stadionie Gtech Community Stadium odbyło się niezwykle emocjonujące spotkanie pomiędzy drużynami Brentford i Nottingham Forest. Mecz zakończył się wynikiem 3-2, z dwoma bramkami strzelonymi po przerwie, które zadecydowały o ostatecznym wyniku.

Początek spotkania należał do gości, którzy już w 3. minucie meczu objęli prowadzenie za sprawą gola Danilo. Jednakże gospodarze szybko zdołali odpowiedzieć, a w 19. minucie Ivan Toney doprowadził do wyrównania. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-1, a emocje sięgały zenitu na trybunach.

Druga połowa przyniosła jeszcze większe emocje. W 58. minucie Brentford ponownie wyszło na prowadzenie po bramce B. Mee, który wykorzystał asystę M. Jensena. Jednakże goście nie zamierzali się poddać i doprowadzili do wyrównania w 65. minucie za sprawą bramki C. Wooda, z asystą C. Hudson-Odoi.

Niecałe trzy minuty później, w 68. minucie, to gospodarze ponownie objęli prowadzenie, kiedy N. Maupay trafił do siatki po asyście M. Roerslev. Wynik 3-2 utrzymał się do końca meczu, mimo desperackich prób gości, aby odwrócić losy spotkania.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. Ivan Toney z Brentford otrzymał żółtą kartkę w 66. minucie, natomiast w drużynie gości żółte kartki zobaczyli Orel Mangala (18'), Danilo (51') oraz Gonzalo Montiel (54').