Back to Top

Bournemouth kontra Brentford wynik meczu 1-2

Spotkanie Bournemouth kontra Brentford zakończone wynikiem 1-2 dnia 2024-05-11 14:00 na obiekcie Vitality Stadium

Emocje sięgnęły zenitu na Vitality Stadium, gdzie drużyny Bournemouth i Brentford zmierzyły się w ramach 37. kolejki Premier League. Mecz, który odbył się w sobotę, zakończył się zwycięstwem gości 2-1, mimo że do przerwy na tablicy wyników widniał bezbramkowy remis. To spotkanie było kluczowe dla obu zespołów walczących o utrzymanie się w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii. Brentford dzięki zdobytym trzem punktom zrobił ważny krok w kierunku zapewnienia sobie bezpieczeństwa na kolejny sezon.

Mecz Brentford vs Fulham, wynik końcowy 0-0

Dnia 2024-05-04 14:00 na obiekcie Gtech Community Stadium odbył się mecz Brentford - Fulham zakończony wynikiem 0-0

W niedzielnym starciu na Gtech Community Stadium drużyny Brentford i Fulham zakończyły mecz bezbramkowym remisem 0-0. Spotkanie, które odbyło się w ramach 36. kolejki Premier League, nie przyniosło emocjonujących bramek, choć obie ekipy starały się zdobyć przewagę. Mimo prób nie udało im się pokonać się nawzajem, co sprawiło, że punkty zostały podzielone pomiędzy zespołami.]]>

Burnley - Brentford, wynik 2-1

Dnia 2024-03-16 15:00 na stadionie Turf Moor miał miejsce mecz Burnley kontra Brentford zakończony wynikiem 2-1

Wczorajszy mecz pomiędzy zespołami Burnley oraz Brentford w ramach 29. kolejki Premier League dostarczył kibicom mnóstwo emocji. Spotkanie, które odbyło się na stadionie Turf Moor, zakończyło się zwycięstwem Burnley 2-1. Pomimo tego, że wynik na przerwę wskazywał na minimalną przewagę gospodarzy 1-0, ostateczny rezultat był niezwykle zacięty i pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Luton vs Brentford wynik meczu 1-5

Mecz między Luton oraz Brentford zakończony wynikiem 1-5 na obiekcie Kenilworth Road

W ostatnim meczu 34. kolejki Premier League drużyna Luton podejmowała u siebie zespół Brentford. Spotkanie, które odbyło się 20 kwietnia o godzinie 14:00 na stadionie Kenilworth Road, zakończyło się wysokim zwycięstwem gości 1-5. Brentford pewnie kontrolował przebieg meczu, prowadząc już 2-0 po pierwszej połowie.

Mecz pomiędzy Brentford vs Sheffield Utd, wynik 2-0

Dnia 2024-04-13 14:00 na obiekcie Gtech Community Stadium miał miejsce mecz między Brentford i Sheffield Utd: 2-0

W meczu 33. kolejki Premier League drużyna Brentford podejmowała na własnym boisku Sheffield Utd w Gtech Community Stadium. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-0, mimo że wynik na przerwę wskazywał na remis 0-0. Mecz odbył się dwa dni temu o godzinie 14:00, czyli 2024-04-13, ale warto przypomnieć o emocjonujących wydarzeniach z tego starcia.

Mecz Brentford - Brighton, wynik 0-0

Spotkanie między Brentford i Brighton dnia 2024-04-03 18:30: 0-0

W sobotni wieczór na Gtech Community Stadium drużyny Brentford i Brighton podzieliły się punktami po bezbramkowym remisie. Mimo starań obu stron, piłkarze nie byli w stanie pokonać bramkarzy rywali, a mecz zakończył się wynikiem 0-0. Spotkanie to odbyło się w ramach 31. kolejki Premier League, a kibice mogli śledzić je 3 kwietnia 2024 roku o godzinie 18:30. Teraz czas na szczegółowe omówienie tego starcia na murawie.

Mecz Aston Villa kontra Brentford, wynik 3-3

Na stadionie Villa Park miało miejsce spotkanie pomiędzy Aston Villa i Brentford zakończone wynikiem 3-3

W ostatniej kolejce Premier League doszło do emocjonującego starcia pomiędzy Aston Villą a Brentford, które odbyło się na stadionie Villa Park. Mecz zakończył się remisem 3-3, mimo że na przerwę drużyna gospodarzy schodziła z minimalnym prowadzeniem 1-0. Starcie to miało miejsce dokładnie dwa dni temu o godzinie 14:00, pozostawiając kibiców w napięciu do samego końca.

Brentford - Manchester United 1-1

Spotkanie pomiędzy Brentford i Manchester United dnia 2024-03-30 20:00 na obiekcie Gtech Community Stadium - 1-1

W meczu 30. kolejki Premier League pomiędzy Brentford a Manchester United padł remis 1-1. Spotkanie rozegrane zostało 30 marca 2024 roku o godzinie 20:00 na Gtech Community Stadium. Pomimo bramki na wagę trzech punktów, obie drużyny musiały zadowolić się podziałem punktów po emocjonujących 90 minutach rywalizacji.

Mecz Burnley kontra Brentford, wynik końcowy 2-1

Burnley - Brentford, wynik meczu: 2-1

W środowy wieczór na stadionie Turf Moor odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Burnley i Brentford w ramach 29. kolejki Premier League. Gospodarze wyszli zwycięsko z tego starcia, pokonując rywali 2-1. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 na korzyść Burnley, a decydujące trafienie padło dopiero w drugiej połowie, zapewniając trzy punkty ekipie z Turf Moor.