Leeds vs Brentford, wynik meczu - 2-2

Pierwsza połowa meczu między Leeds a Brentford zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

W dniu 2021-12-05 14:00 na stadionie Elland Road odbył się mecz ligi Premier League kolejki 15 pomiędzy Leeds a Brentford.

Gole strzelali: T. Roberts 27' 1-0 Raphinha S. Baptiste 54' 1-1 Sergi Canós 61' 1-2 B. Mbeumo P. Bamford 90' 2-2 L. Ayling

Żółte kartki Leeds: Tyler Roberts 29' Jack Harrison 75' Mateusz Klich 79' Raphinha 85'

Żółte kartki Brentford: Charlie Goode 45' Sergi Canós 55' Rico Henry 80'

Czerwone kartki Leeds:

Główny arbiter spotkania to David Coote, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Leeds stawi czoła Chelsea, następne spotkania z drużynami Manchester City i Arsenal. Kolejno natomiast Brentford z Watford. Następne mecze zagra z drużynami Manchester United i Southampton.

Coraz częściej oddani kibice z zaangażowaniem śledzą pasjonujące poczynania, które tyczą się ligi Premier League. Utalentowane piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak Tyler Roberts Charlie Goode wielokrotnie zagwarantowały wspaniałym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Potyczki między drużynami futbolowymi są bardzo zajadłe, bardzo rzadko okazuje się, że są to mecze nudne. Nieustannie zdarzają się zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe oraz asysty, ostre faule, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. Gorąco zachęcamy, aby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich orazprzeglądać widowiska piłkarskie popularnej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Leeds oraz Brentford jak ich udział w Premier League gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Elland Road.