Mecz między Manchester United oraz Brentford na stadionie Old Trafford dnia 2022-05-02 19:00: 3-0

Pierwsza połowa meczu między Manchester United a Brentford zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-0.

Dnia 2022-05-02 19:00 na stadionie Old Trafford rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 35. Na przeciw siebie stanęły Manchester United oraz Brentford.

Gole strzelali: Bruno Fernandes 9' 1-0 A. Elanga Cristiano Ronaldo 61' 2-0 R. Varane 72' 3-0 Alex Telles

Żółte kartki Manchester United: Nemanja Matić 54'

Żółte kartki Brentford:

Czerwone kartki Manchester United:

Główny sędzia spotkania to Chris Kavanagh, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Manchester United stanie naprzeciw Brighton, następne spotkania z drużynami Crystal Palace oraz Southampton. Kolejno natomiast Brentford zmierzy się z Everton. Następne mecze zagra z drużynami Leeds oraz .

Coraz częściej zauważamy, że fani śledzą starcia w lidze Premier League. Utalentowane piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Nemanja Matić nierzadko zagwarantowały wspaniałym kibicom wiele pozytywnych przeżyć. Bardzo często obserwujemy widowiskowe asysty czy sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje na faul gwarantujące wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Zmagania między graczami zdarzają się nader zajadłe, bardzo rzadko okazuje się, że są to zmagania nudne. Dlatego więc warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich orazśledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Manchester United oraz Brentford jak ich udział w Premier League gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Old Trafford.