Dnia 2022-08-13 16:30 odbył się mecz między Brentford oraz Manchester United: wynik końcowy 4-0

Po pierwszej połowie meczu między Brentford i Manchester United wynik wynosił 4-0. Końcowy wynik meczu to 4-0.

Dnia 2022-08-13 16:30 na obiekcie sportowym Gtech Community Stadium rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 2 pomiędzy Brentford a Manchester United.

Gole strzelali: J. Dasilva 10' 1-0 M. Jensen M. Jensen 18' 2-0 B. Mee 30' 3-0 I. Toney B. Mbeumo 35' 4-0 I. Toney

Żółte kartki Brentford:

Żółte kartki Manchester United: Harry Maguire 16' Scott McTominay 82' Marcus Rashford 89' Bruno Fernandes 90'

Czerwone kartki Manchester United:

Główny sędzia meczu - Stuart Attwell, England. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Brentford stanie naprzeciw Fulham, następne spotkania z drużynami Colchester oraz Everton natomiast Manchester United zmierzy się z Liverpool. Następne mecze zagra z drużynami Southampton oraz Leicester.

Wielu kibiców śledzi poczynania, które dotyczą ligi Premier League. Fascynujące futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze jak Harry Maguire niejednokrotnie zapewniły kapitalnym miłośnikom wiele emocji. Walki między zawodnikami ligowymi bywają niezwykle zagorzałe, rzadko bywa, że są to mecze mało interesujące. Trafiamy na nieprzepisowe faule, wspaniałe bramki i asysty, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Z tego względu warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Premier League. Udział takich lubianych drużyn jak Brentford i Manchester United w lidze Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Gtech Community Stadium.