Dnia 2022-03-20 14:00 na obiekcie King Power Stadium odbyło się spotkanie pomiędzy Leicester i Brentford - końcowy wynik 2-1

Leicester vs Brentford, wynik końcowy 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Leicester oraz Brentford wynik to 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2022-03-20 14:00 na stadionie King Power Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 30 pomiędzy Leicester a Brentford.

Gole strzelali: T. Castagne 20' 1-0 H. Barnes J. Maddison 33' 2-0 Y. Wissa 85' 2-1 B. Mbeumo

Żółte kartki Leicester: Kiernan Dewsbury-Hall 76'

Żółte kartki Brentford: Ethan Pinnock 83' Christian Nørgaard 90'

Czerwone kartki Leicester:

Sędzią głównym tego spotkania był England Darren, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Leicester zmierzy się już z Manchester United, następne spotkania z drużynami PSV Eindhoven i Crystal Palace natomiast Brentford z Chelsea. Następne mecze zagra z drużynami West Ham i Watford.

Coraz częściej zauważamy, że mnóstwo kibiców śledzi ekscytujące potyczki, które dotyczą ligi Premier League. Mocne zespoły piłkarskie z tej ligi i zawodnicy tacy jak Kiernan Dewsbury-Hall Ethan Pinnock nieustannie gwarantują wspaniałym miłośnikom futbolu wiele pozytywnych przeżyć. Regularnie obserwujemy przepiękne asysty czy gole, nieprzepisowe faule dodające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Wspaniałe potyczki pomiędzy zawodnikami bywają niezwykle zaciekłe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, że zmagania nudzą. Dlatego więc warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych,przeglądać mecze piłkarskie lubianej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Leicester oraz Brentford z ligi Premier League gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak King Power Stadium.